Besøk: Robsrudskogen 15, 1470 Lørenskog
Post/Felles fakturaadresse: Postboks 6411 Etterstad / NO-0605 Oslo / faktura@firesafe.no
Mail: support@firesafe.no
Telefon: +47 09 110 / 22 72 20 20 
Telefax: +47 23 17 86 00
Organisasjonsnummer: 958 249 799
 

/ Entreprenør Oslo / Avdelingsleder: Bård Kolstad
mobil: 908 51 296
bard.kolstad@firesafe.no

/ Hasteoppdrag eksisterende bygg
mikael.granath@firesafe.no

/ Selger/kalkulatør: Ole Siggerud
mobil: 905 15 036
ole.siggerud@firesafe.no

/ Prosjektleder dører: Kjell Norum
mobil: 909 69 479
kjell.norum@firesafe.no

/ Selger eksisterende bygg/bygårder: Frank Hoffsbakken
mobil: 901 52 567
frank.hoffsbakken@firesafe.no

/ Fellesmail Entreprenør
mobil@firesafe.no / bestillingsskjema for Oslo (pdf)

----------------------------------------------------------------------------------------------

/ Rådgivning Oslo. Avdelingsleder Rådgivning: Christian Engh
mobil: 940 17 868
christian.engh@firesafe.no

------------------------------------------------------------------------------------------------

/ Kontroll og service Oslo. Avdelingsleder Kontroll: Per Eliassen
mobil: 940 29 758
per.eliassen@firesafe.no

/ Salgskonsulent Christer Johannesen
mobil: 412 99 592
christer.johannesen@firesafe.no 

/ Etterlysende ledesystemer. Håvard Ellefsen
mobil: 918 22 836
havard.ellefsen@firesafe.no

/ Sprinklerkontroll. Avdelingsleder: Rune Kibsgaard
mobil: 992 66 655
rune.kibsgaard@firesafe.no

----------------------------------------------------------------------------------------

/ Brannalarmanlegg og nødlys. Daglig leder: Ketil Ellefsen
mobil: 911 18 702
ketil.ellefsen@firesafe.no

/ Produkter: Pål Paulsen
mobil: 957 27 746
pal.paulsen@firesafe.no

/ Inert Slokkegass: Per Fredrik Pettersen
mobil: 909 12 213/930 86 900
pfp@firesafe.no

/ Christiania Brannteknikk. Daglig leder: Cato Arntsen
mobil: 995 05 933
cato@cbteknikk.no 

/ Logistikksjef: Jan-Bjarne Aas
Mobil: 926 31 654
jan.bjarne.aas@firesafe.no